Miskolc Holding Zrt.

Számlakézbesítő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Kft- hez az alábbi munkakörbe:

/részmunkaidős állás/

A leendő munkatárs feladatai:
  • Lakossági számlalevelek borítékolása
  • Lakossági számlalevelek eljuttatása a megadott címekre a kiállítás dátumától számított három munkanapon belül
  • Közületi számlalevelek kézbesítése a fogyasztóknak adott határidőn belül
  • Közületi számlák átadásának átadókönyvben történő rögzítése
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Megfelelő fizikai állóképesség
  • Jó tájékozódási képesség, helyismeret
  • Önálló munkavégzési képesség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély előnyt jelent
Ajánlatunk:
  • Napi 4 órás részmunkaidős állás
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások

A MIVÍZ Kft. szolgáltatási területe (Miskolc, Felsőzsolca, Bükkszentlászló, Ómassa)

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Pf. 78. címre várunk 2018. február 15- ig.