Miskolc Holding Zrt.

Számlázási adminisztrátor

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Számlázási és nyomtatási feladatok ellátása
  • A számlanyomtatáshoz szükséges anyagigény felmérése, a vezető felé történő továbbítása
  • A számlák kézbesítésre történő nyomtatása, borítékolása, rendezése, számlakézbesítők felé történő átadása
  • Nem kézbesített számlák átvétele, nyilvántartása, ügyfélszolgálat felé történő átadása
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Pontosság, rendszerező képesség
  • Informatikai, valamint műszaki ismeret előnyt jelent
Ajánlatunk:
  • Részmunkaidő, időtartama: 6 óra
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk.

Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. július 31-ig.