Miskolc Holding Zrt.

Számlázási főelőadó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Irányítása alá tartozó munkatársak munkáját irányítja, szervezi, ellenőrzi
  • Gondoskodik, hogy a távhőszolgáltatási számlázáshoz szükséges adatok határidőre a szervezeti egység rendelkezésére álljon
  • Számlák kiállításával kapcsolatos feladatokat koordinálja, és a számlák felhasználókhoz történő eljuttatását biztosítja
  • Elvégzi a számlák jogszabályban előírt alaki és tartalmi elemeinek vizsgálatát, ellenőrzését
  • Vevő folyószámlákhoz kapcsolódó könyvelési feladatok elvégzését koordinálja
  • Elvégzi a vevői folyószámla egyeztetéseket és rendezéseket, elkészíti az egyenlegközlő kompenzáló leveleket
  • Számlázási, folyószámla reklamációkat kivizsgálja, és azokat megválaszolja
  • Gondoskodik a pénzintézeti számláról fizető fogyasztók szolgáltatási díjainak lehívásáról
  • Teljesíti adatszolgáltatási kötelezettségét a társszervek részére
  • Kapcsolatot tart a számlázáshoz és könyveléshez adatot szolgáltató társszervekkel
  • Elvégzi a számlázást követő zárási teendőket
  • Főkönyvi feladásokat készít a lakossági és közületi vevőállomány-változásokról
  • Vevő folyószámla állomány év végi értékelését és minősítését elvégzi a behajtási esélyei alapján
  • Megköti, módosítja a közszolgáltatási szerződéseket a távhőszolgáltatást igénybevevő felhasználókkal a társaság belső szabályzatai alapján
  • Kezdeményezi a távhőszolgáltatási számlák kiállításával és analitikus könyvelésével kapcsolatos feladatokkal összefüggő szabályzatokat és belső utasításokat módosítását szükség szerint kezdeményezi, módosítások kidolgozásában közreműködik
  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Eredmény orientáltság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft.
3534. Miskolc, Gagarin u. 52.
Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2020 január 31-ig.