Miskolc Holding Zrt.

Számlázási munkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A társaság által végzett termékértékesítési és szolgáltatási tevékenységek ellenértékének a vevők részére történő kiszámlázása
  • A vízmérő leolvasók által olvasott vízmérő adatoknak megfelelő ellenérték kiszámlázásának elvégzése
  • Telefonon érkező adategyeztetés a felhasználóval, szükséges és elvégezhető módosítások rögzítése, fogyasztók tájékoztatása a felhasználói reklamáció elkerülése érdekében
  • Vízmérőállások és a kapcsolódó adatok rögzítése, beolvasása
  • Az adatfeldolgozáshoz kapcsolódó listák/ lekérdezések
  • Esetleges panaszok felmerülése esetén reklamációkezelés
  • Középiskolai végzettség (előnyt jelent: pénzügyi, gazdasági végzettség)
  • 1 év releváns szakterületen szerzett tapasztalat (előnyt jelent: számlázás és könyvelési terület)
  • Ügyfélszolgálati tapasztalatok
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önállóság, pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Rugalmasság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. november 30.