Miskolc Holding Zrt.

Számviteli munkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Szállítói számlák előkönyvelése, mellékletekkel történő ellátása, ellenőrzése
  • A számla igazoltatásáról, pénzügyi utalásáról, főkönyvi könyvelésre való átadásáról történő gondoskodás
  • Szállítói számlák folyószámlán kívüli nyilvántartásának vezetése
  • A készletgazdálkodásról érkező analitikák alapján az adatok ellenőrzése és feladása főkönyvbe, a normál üzletmenettől eltérő tételek kimutatása és könyvelése
  • A kapcsolt társaságok szállítói forgalmi és állományi adatairól naprakész nyilvántartás vezetése, szükséges egyeztetések elvégzése, szállítói számlák könyvelése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Időszakos főkönyvi leltár készítése a felmerülő igények szerint
  • Szakirányú középiskolai végzettség, mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • Legalább 2 év szakterületen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos, aktív számítástechnikai ismeretek, excel magas szintű ismerete
  • Önállóság, pontosság, precizitás
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Rugalmasság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. szeptember 30.