Miskolc Holding Zrt.

Számviteli munkatárs

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Gazdasági eseményeket rögzítő bejövő számlák, egyéb számviteli bizonylatok rögzítése, feldolgozása.
  • Banki forgalmak könyvelése.
  • Könyvelési naplók, főkönyvi feladások, főkönyvi számlák forgalmának és egyenlegének ellenőrzése, kötelező egyezőségek és a számviteli szabályoknak való megfelelőség vizsgálata.
  • Időszakos főkönyvi leltárak készítése.
  • Középfokú közgazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Irodai alkalmazások gyors és hatékony használata (MS Office)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felelősségtudat
  • Megbízható, szorgalmas személyiség
  • Kiváló problémafelismerő és megoldó képesség

Előnyök

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Forrás SQL program ismerete
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Versenyképes béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3525 Miskolc, Hunyadi J. u. 21.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. május 15-ig.