Miskolc Holding Zrt.

Számviteli munkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az Miskolc Városi Közlekedési Zrt.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Aktív részvétel a társaság üzleti tervezésének folyamatában
  • Határidőre, a megszabott ütemterv alapján, a Menedzsment és a Tulajdonosok igényei, elvárásai alapján változó időközönként vagy ad hoc jelleggel, a bázis-terv-tény és előzetes adatok alapján előrejelzések készítése, a terv teljességének ellenőrzése, a kitűzött célok elérése tekintetében a terv megfelelőségének megvizsgálása, a beavatkozási lehetőségekre javaslattétel, kockázatok számbavétel
  • Statisztikai adatszolgáltatások teljesítése
  • Analitikus nyilvántartások vezetése, annak havi rendszerességű egyeztetése, külső feladások ellenőrzése.
  • Havi számviteli zárlati munkákban való közreműködés.
  • Közreműködés  a társaság szabályzatainak elkészítésében, módosításában
  • Számlák szerződéseknek való megfelelőségének és a szükséges beszerzési engedélyek meglétének ellenőrzése

  • Közgazdasági felsőfokú (főiskola, egyetem)szakirányú végzettség
  • Mérlegképes könyvelő képesítés előnyt jelent
  • 1-3 év pénzügy-számvitel területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Rendszerszemlélet
  • Pontosság, precizitás
  • MS Office, Excel program magas fokú ismerete
  • Szakmai tájékozottság

Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, Szondi György u. 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk, továbbá leadhatók a HR Szervezet ügyfélszolgálatán 2019. április 30-ig.
Tagvállalat:
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt.