Miskolc Holding Zrt.

Számviteli munkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Készletmozgások ellenőrzése, rögzítése
  • Gazdasági eseményekhez rendelhető jogcímkódok, cikkszám törzs karbantartása
  • Készlet számlák analitikus és főkönyvi egyeztetésének elvégzése
  • Leltárkiértékelések elvégzése, ügyviteli rendszerben az eltérések rögzítése, selejtezett termékek nyilvántartásból való kivezetése
  • Gazdasági események kontírozása
  • Feldolgozott bizonylatok irattárazása
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Üzleti tervezésben való részvétel, üzleti tervhez szükséges adatok előkészítése
  • Elemzések, összesítő kimutatások készítése a felső vezetés számára
  • Havi- és éves zárlati munkálatokban való részvétel
  • Szakirányú középfokú végzettség (Gazdasági vagy pénzügyi, vagy jogi)
  • Regisztrált, mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Stressztűrő képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jó konfliktus kezelési és együttműködési képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

3531 Miskolc, Győri kapu 48-50.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. szeptember 30-ig.

Tagvállalat:
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.