Miskolc Holding Zrt.

Számviteli munkatárs

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Számviteli bizonylatok rögzítése, kontírozása;
  • Szállítói számlák továbbítása a különböző szervezeti egységek felé igazoltatás céljából, feladatok készre jelentését követően ügyintézés lezárása;
  • Szállítói számlák és számla mellékleteinek, utalványlapjának ellenőrzése: alakilag, tartalmilag, számszakilag megfelelően
  • Szállítói számlák fizikális továbbítása különböző szervezeti egységek felé (számla iktatási és igazolási napló)
  • Szállítói számlák számlareklamációs ügyintézése, levelezés
  • Szerződés szerinti jóteljesítési garancia, engedményezés kirendezése, kamatszámítás, iratkezelő táblázat ellenőrzése a le nem zárt ügyekkel kapcsolatban
  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Problémafelismerő és megoldó képesség
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Teljesítmény- és célorientáció
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2020. január 31-ig.

Tagvállalat:
MIVÍZ Miskolci Vízmû Kft.