Miskolc Holding Zrt.

Szennyvízüzemi gépész

Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Folyamatosan felügyeli a biológiai fokozat technológiai egységeinek – és ezek gépi berendezéseinek állapotát és működését
  • Előírás szerűen vezeti az üzem – és gépnaplót
  • Elvégzi a vízminőségi és technológiai vizsgálatokat, eredményeket rögzíti
  • Figyelemmel kíséri a levegőztető medencékben az oxigénszintet, szükség esetén korrekciót hajt végre
  • Ellenőrzi a zavarosságmérő működését, valamint a technológiai pontokon telepített on-line mérőműszereket
  • Ellenőrzi a vízminőséget a különböző műtárgyakban, rendellenességet jelenti felettesének
  • Elvégzi az utóülepítő medencék vízelvezető vályú és bukó élek ütemterv szerű tisztítását
  • Automata mintavevő tartalmát kiüríti a laboratórium által biztosított edénybe, azt átadja a laboránsnak
  • Elvégzi az üzemeltetett gépek üzemvitelét, karbantartását
  • Vegyszeradagolás során ellenőrzi és beállítja a berendezéseket és vegyszermennyiségeket
  • Észlelt hibákat jelenti felettesének, kisebb hibák javítását megkísérli, nagyobb hibákat a karbantartási csoport felé jelzi
  • Középfokú végzettség (Vízgazdálkodási, vagy villamos ipari, vagy gépipari, vagy villanyszerelői végzettség)
  • Csatornamű-kezelő végzettség előnyt jelent
  • Teljesítmény- és célorientáció
  • Proaktivitás
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. november 30-ig.

Tagvállalat:
MIVÍZ Miskolci Vízmû Kft.