Miskolc Holding Zrt.

Szennyvízüzemi gépfelügyelő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Az iszapkezelés gépi egységeinek, berendezéseinek folyamatos felügyelete állapotukat és működésüket tekintve; a berendezések általános karbantartási feladatainak elvégzése, ezekről feljegyzések készítése a gépfelügyelő üzemnaplóban
  • A munkaterület és a berendezések előkészítése az Építés, hibaelhárítás Szervezet, valamint a külső kivitelezők által végzett javítási munkákhoz
  • A szennyvíztisztító telep technológiai finomhangolásának végrehajtása a szennyvíz gazdálkodási részlegvezető utasítása szerint
  • A szennyvíztisztító telep berendezéseinek átvizsgálása, állapotfelmérése a gépfelügyelővel közösen, erről belső feljegyzést készítése a részlegvezető részére
  • Szükség esetén a szennyvíztisztító telep területén más üzemviteli gépészi teendők ellátása
  • Téli időszakban a jegesedés megakadályozása, hó eltakarítása a szennyvíztisztító telep műtárgyainál
  • Az utóülepítők tervszerű tisztításának elvégzése
  • Műszaki középfokú végzettség
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • csatornamű-kezelő végzettség
  • klórgáz és vegyszeradagoló
  • hegesztő képesítés, Tűzvédelmi szakvizsga 1
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. szeptember 30-ig.