Miskolc Holding Zrt.

Szennyvízüzemi gépfelügyelő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Felügyeli az iszapkezelő gépi egységeinek, berendezéseinek állapotát, működését
  • Szükség esetén elvégzi a meghibásodott gépek, berendezések általános karbantartási feladatait, amelyekről feljegyzést készít a karbantartási üzemnaplóban
  • A hibaelhárítási csoport, valamint a külső kivitelezők által végzett javítási munkákhoz előkészíti a munkaterületet és a berendezéseket.
  • A szennyvíztisztítási csoportvezető utasítása szerint végrehajtja a szennyvíztisztító telep technológiai finomhangolását, az automatizált gépi folyamatok kézi átállítását.
  • Heti rendszerességgel minden gépfelügyelővel közösen átvizsgálják a szennyvíztisztító telep berendezéseit, felmérik azok állapotát, majd erről belső feljegyzést készítenek a csoportvezető felé.
  • Téli időszakban a jegesedés megakadályozása, hó eltakarítása a szennyvíztelep műtárgyainál
  • Középfokú végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Informatikai, valamint műszaki ismeret előnyt jelent
  • Szennyvíztisztító telepen üzemelő gépészeti berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Ajánlatunk:
  • Teljes munkaidő
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. október 10.-ig.