Miskolc Holding Zrt.

Szennyvízüzemi gépkocsivezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Az üzemvitelhez szükséges műszaki, logisztikai, valamint a szennyvíztisztító telep kartározási feladatainak ellátása
  • A szervezeti egység üzemeltetési feladatainak ellátásához szükséges kéziszerszámok kiadása, visszavételezése, bizonylatolása, elszámolása
  • Külső gépházak mérőinek olvasása
  • Külső raktári anyagmozgatás, készletnyilvántartás vezetése, felügyelete
  • A szervezeti egység ügyiratainak, dokumentumainak a székhelyre történő szállítása
  • A szervezeti egységek üzemeltetéséhez szükséges ADR 1.3 igazolványnak megfelelő veszélyes anyagok szállítása, raktározása
  • Legalább középiskolai végzettség
  • B, C kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Vezetési tapasztalat
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Emelőgép kezelői szakvizsga, szennyvíztisztítási technológiákban való jártasság, fémipari ismeret előnyt jelent
  • Önállóság, pontosság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások

A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk.

Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. október 15-ig.