Miskolc Holding Zrt.

Szervezetfejlesztési és -tervezési vezető

A Miskolc Holding vállalatcsoport Miskolc város gazdasági életének meghatározó szereplője, a város egyik legnagyobb foglalkoztatója. A vállalatcsoport tulajdonosa, a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A területéhez tartozó HR rendszerek és folyamatok (keresés-kiválasztás, szervezettervezés, szervezetfejlesztés, belső kommunikáció, személyzetfejlesztés/ képzés-kooordináció) operatív szakmai irányítás, a felső és középvezető kiválasztás operatív támogatása
  • A HR szolgáltatási portfólió hatékony kiszolgálása, a HR szervezet optimális működtetése, valamint a kapcsolódó HR kontrolling tevékenység ellátása
  • A területéhez tartozó HR folyamatok és rendszerek szabályzatainak, eljárásrendjeinek, utasításainak kidolgozása, illetve annak szakmai irányítása.
  • HR stratégia javaslatok, illetve szakmai koncepciók kidolgozásának szakmai koordinálása.
  • A HR szolgáltatási portfólió bővítésében és a szolgáltatási minőség növelésében aktív részvétel.
  • HR projektek (különös tekintettel a szervezetfejlesztési, valamint szervezettervezési projektek) szakmai irányítása.
  • Adott esteben a HR igazgató helyettesítése annak távolléte esetén.
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, jogi)
  • Minimum 6 év releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum 4 év vezetői tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvvizsga
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Felelősségtudat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

Felelősségteljes munkájával közvetlenül járulhat hozzá Miskolc város és a térség fejlődéséhez!

Munkavégzés helye:

Miskolc, Hunyadi u. 19

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. szeptember 28-ig.