Miskolc Holding Zrt.

Szoftverfejlesztő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Kreatív ötleteiddel Te is hozzájárulhatsz Miskolc fejlődéséhez a szoftverfejlesztések során!

A leendő munkatárs feladatai:
  • A várost üzemeltető szoftverrendszerek támogatása, webes applikációk fejlesztése
  • Helpdesk rendszer ismerete az elvégzett munka nyilvántartásához és a munkaidő rögzítéséhez
  • A felügyelete alá tartozó alkalmazások teljes körű változásmenedzsmentje. Egységes módszerek és eljárások használatának biztosítása az összes változtatás hatékony és gyors kezelésére
  • Változásokkal összefüggő incidensek hatásának minimalizálása a szolgáltatás minőségére
  • Az alkalmazások működési összhangjának biztosítása
  • A felhasználók szakmai támogatása
  • Alkalmazás szintű felhasználói jogosultságok adminisztrálása
  • Vállalatkritikus rendszerek fejlesztési munkáiban való aktív részvétel az alkalmazások folyamatos vállalati elvárásokhoz történő illesztésének céljából.
  • Fejlesztési koncepciók kidolgozása és koordinálása az üzleti igények alapján.
  • Szakértői támogatás az alkalmazásokat érintő fejlesztési feladatokban, illetve fejlesztési javaslatok megfogalmazása a szakterületre vonatkozóan
  • PHP5 és/vagy PHP7 ismerete
  • HTML5, JavaScript ismeretek
  • SQL tapasztalatok (MySQL, PostgreSQL)
  • Angol nyelvtudás - elsősorban az angol nyelvű szakmai szöveg értése
  • Gépjárművezetői engedély („B” kategóriás) és vezetési gyakorlat, valamint vezetési hajlandóság

Előnyt jelent:

  • Haladó JavaScript ismeretek ES6, ES2015
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (Git)
  • Node.js tapasztalat
  • Docker tapasztalat
  • Haladó HTML5, CSS3
  • Tapasztalt, tehetséges, agilis és motivált fiatalokból álló csapat
  • Változatos, dinamikusan fejlődő üzleti környezetben való részvétel
  • Véleményedre mindig nyitott vezetőség
  • Folyamatos szakmai támogatás, továbbképzés, tanfolyamok
  • Nemzetközi és hazai projektek
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1–3. címre várunk 2018. május 15- ig.