Miskolc Holding Zrt.

Szövegíró (Copywriter)

Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata munkatársat keres az alábbi munkakörbe

A leendő munkatárs feladatai:
  • Tartalomelőállítás különböző médiafelületekre, eseményekre
  • Elemzések, háttéranyagok készítése
  • Médiakapcsolati feladatok
  • Médiafigyelés
  • Kommunikációs tervek készítése, menedzselése - agenda setting
  • Felsőfokú végzettség (minimum főiskola diploma)
  • 2-3 év szerkesztőségi gyakorlat, médianyelv készségszintű használata
  • MS Office (Word, Excel) készségszintű használata
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • proaktivitás

Előnyt jelent:

  • projektmenedzseri/rendezvényszervező tapasztalat
  • marketinges/politológus végzettség és/vagy tapasztalat
  • Újmédia alkalmazások, grafikai programok készségszintű használata

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Főiskola, a közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III.7.) Korm. rendelet. 1. sz. melléklet szerint: anyakönyvi feladatkörben meghatározott végzettség (érettségi végzettség és anyakönyvi szakvizsga, vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és anyakönyvi szakvizsga).,
  • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) gyakorlatú

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Részletes szakmai önéletrajz a 45/2012. (III. 20.) Korm. rendelet 1. melléklete szerint megadott formátumban.
  • Motivációs levél.
  • Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata.
  • Érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány a Kttv. 42.§ alapján, vagy arra vonatkozó igazolás, hogy a pályázó a pályázata benyújtásáig az erkölcsi bizonyítványt kérelmezte.
  • A pályázó nyilatkozata vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatásához.
  • A pályázó nyilatkozata arra vonatkozóan, hogy vele szemben a Kttv. 85-86. § szerinti összeférhetetlenség nem áll fenn.
  • A pályázó nyilatkozata, amelyben hozzájárul, hogy pályázati anyagát a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhessék, illetve abba beletekinthessenek.
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3525 Miskolc, Városház tér 8.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. május 30- ig.

Tagvállalat:
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata