Miskolc Holding Zrt.

Takarító

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres tagvállalata, a Miskolci Turisztikai Kft. számára az alábbi munkakörbe:

Takarító

A leendő munkatárs feladatai:
  • A fürdők benti és kinti területének teljes külső takarítása és tisztántartása
  • Padok, székek, asztalok, kilincsek, nyílászárók, szekrények, zuhanyzók, csaptelepek, wc-k és egyéb berendezési tárgyak tisztán tartása, rendezése
  • Az általános és az ÁNTSZ által előírt higiéniai szabályok betartása
  • A fürdőben kihelyezett plakátok, felhívások kihelyezése és kezelése
  • Bejárati lépcsők és járdák seprése
  • Lábtörlők, lábrácsok tisztántartása
  • Szükség esetén gyomlálás
  • Szeméttárolók kiürítése
  • Növények öntözése
  • Higiéniás eszközök folyamatos feltöltése, pótlása
  • Öltözőszekrények, öltözőkabinok rendeltetésszerű használatának felügyelete
  • Az öltözőszekrény kulcs kiadásához szükséges letéti díj bevételének és kiadásának pontos precíz kezelése
  • Ruhatár felügyelete, értéktárgyak megőrzése
  • Középfokú végzettség
  • Takarítói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Postosság, precizitás
  • Segítőkészség
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Önállóság
  • Felelősségtudat
  • Rugalmasság, alkalmazkodási készség
  • Megbízhatóság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Turisztikai Kft. telephelyei

3519 Miskolc, Pazár sétány 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. július 31- ig.