Miskolc Holding Zrt.

Takarmánybeszerző

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Beérkező takarmány lepakolása, illetve tárolásra történő előkészítése
  • A takarmányok tárolási helyének és rendjének kijelölése
  • A takarmány minőségének napi ellenőrzése, jelentése a felettes részére
  • Az állatok ellátáshoz szükséges beérkezett és kiadott takarmányok nyilvántartása
  • A takarmány állatokhoz történő szállításának biztosítása
  • A rábízott eszközöket (gépjármű, okmányok, stb.) folyamatos ellenőrzés alatt tartja és megőrzi
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B vagy C kategóriás jogosítvány (vezetői gyakorlat)
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Gyakorlatias gondolkodás

Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:
Miskolci Állatkert és Kultúrpark
Miskolc, Csanyik-völgy
Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. december 15-ig.