Miskolc Holding Zrt.

Társadalmi felzárkóztatási ügyintéző

Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata munkatársat keres az alábbi munkakörbe

A leendő munkatárs feladatai:
  • Hátrányos helyzetű csoportok életesélyeinek javítása
  • Az élethelyzet javító projekthez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Fejlesztési projektek megvalósításában való közreműködés
  • A célcsoportok számára kiírt pályázati lehetőségek nyomon követése
  • A projektek előkészítésében való aktív közreműködés
  • felsőfokú végzettség
  • közigazgatási alapvizsga és/vagy szakvizsga előnyt jelent
  • 1-3 éves hasonló munkakörben eltöltött szakmai tapasztalat
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi Sándor utca 39.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. október 31- ig.

Tagvállalat:
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata