Miskolc Holding Zrt.

Társasház közös képviseleti munkatárs

A Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt. Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője, munkatársat keress az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A kezelt ingatlanok üzemeltetésének és karbantartásának szervezése, figyelemmel kísérése
  • A társasházközösséggel kapcsolatos műszaki ügyintézés végrehajtása és közreműködés a társasházi határozatok végrehajtásában
  • Társasházi közgyűlések megszervezése, megtartása, és a jegyzőkönyv hitelesítése
  • Közgyűlési határozatok összeállítása és eljuttatása a tulajdonos részére
  • Az esetleges panasz ügyek kivizsgálása és a szükséges intézkedések megtétele
  • A karbantartási, hibaelhárítási, bontási, felújítási, esetenként beruházási munkaidőben történő megrendelése a vonatkozó jogszabályok és szabályozások értelmében
  • A kivitelezői munkák mennyiségének és minőségének, valamint a munkanapló és felmérési napló ellenőrzése
  • Az üzemelési számla igazolása és határidejük figyelemmel kísérése
  • Legalább középfokú műszaki vagy felsőfokú gazdasági végzettség
  • Társasházkezelői tanfolyam előnyt jelent
  • Releváns szakmai területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önállóság, határozottság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Széchenyi u. 107.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. augusztus 25-ig.