Miskolc Holding Zrt.

Távfűtési operátor

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MIHŐ Kft.- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A távfelügyeleti rendszerbe kapcsolt gázmotor, kazánházak folyamatos felügyelete, üzembiztos, gazdaságos üzemeltetése és az előforduló rendellenességek elhárítása
  • Felhasználói bejelentések rögzítése, munkalap elkészítése a hiba-, vagy üzemzavar elhárítás érdekében
  • Karbantartási munkák ellátása
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Minimum B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Előnyt jelent: kazánfűtői szakmai tapasztalat, illetve gáztüzelő berendezések javításában való jártasság
  • Gyors és pontos munkavégzés
  • Szakmai magabiztosság
  • Szabálykövető magatartás
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin u. 52.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019.május 30.

Tagvállalat:
MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft.