Miskolc Holding Zrt.

Titkársági asszisztens

A Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt. Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A Titkárság irodai és szervezési feladataiban közreműködés, ügyintézési feladatok
  • A felsővezetői értekezletek, találkozók előkészítése, egyeztetése
  • Vendégek fogadása, reprezentációs feladatok
  • Külső szervek és belső szervezeti egységek részére címzett levelek, egyéb dokumentumok iktatása, ügyviteli és kommunikációs eszközök kezelése
  • Kapcsolattartás külső ügyfelekkel, valamint a szervezet belső szervezeti egységeivel
  • Irattári rend fenntartása, az ügyiratok, dokumentációk őrzése, kezelése, visszakereshetőségük biztosítása
  • Telefonon, e-mailen érkező üzenetek fogadása
  • Középfokú iskolai végzettség (gazdasági, titkárságvezetői vagy egyéb irodai területet érintő szak előnyt jelent)
  • Asszisztensi munkakörben szerzett minimum két év tapasztalat
  • Naprakész számítástechnikai ismeret (MS Office)
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Magas fokú együttműködési készség
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Hatékony problémamegoldás
  • Megfelelő priorizálási készség
  • Kiváló szervezési képesség

Előnyt jelent:

  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3501 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. december 31-ig