Miskolc Holding Zrt.

Toborzás-kiválasztási munkatárs

Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Önéletrajzok gyűjtése, szűrése, továbbítása a vezetők felé.
  • Jelöltek felkutatása belső és külső adatbázisból.
  • Külső munkáltatói márkaépítés támogatása.
  • Kapcsolattartás hirdető cégekkel.
  • Álláshirdetések előkészítse, kezelése (hirdetésfeladás, offline és online hirdetések).
  • Állásbörzéken, kitelepüléseken, egyéb nyitott pozíciókat- és a társaságot népszerűsítő rendezvényeken való részvétel.
  • Toborzási adatbázis karbantartása, folyamatos frissítése.
  • Toborzás-kiválasztással kapcsolatos dokumentumok készítése.
  • Állásinterjúk szervezése, lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás a Miskolc Holding Zrt. tagvállalataival.
  • Kapcsolattartás Munkaügyi Központtal.
  • Belépési folyamat támogatása.
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Angol középfokú nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs-, konfliktuskezelő-, együttműködési képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkahely a belváros szívében, kellemes munkahelyi környezet
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

FELELŐSSÉGTELJES MUNKÁJÁVAL KÖZVETLENÜL JÁRULHAT HOZZÁ MISKOLC VÁROS ÉS A TÉRSÉG FEJLŐDÉSÉHEZ!

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Hunyadi utca 19.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. november 30-ig.