Miskolc Holding Zrt.

Turisztikai szakértő

#szeretemmiskolcot #lovemyjob #turisztika #miskolciturisztika #szeretemamunkám #egyedimunka #élménymunka #szervezek #programok #miskolcfejlődik #turisztikaiattrakció

A leendő munkatárs feladatai:
  • Meghatározó szereplője szeretnél lenni Miskolc turisztikai életének?
  • Érdekel a turizmus és szívügyed a város fejlődése?
  • Tudsz városi szinten gondolkozni?
  • Büszke vagy Miskolc csodáira, nevezetességeire és különlegességeire, amit másoknak is szívesen megmutatnál?
  • Otthonosan mozogsz az online kommunikációs csatornák kezelésében?
  • Lennének ötleteid turisztikai programokra?
Magadra ismersz?
  • Turisztikai szakterületen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Szóban és írásban angol nyelven a kommunikáció nem jelent problémát
  • Proaktív, kreatív személyiség vagy, aki csapatban és önállóan is helyt tud állni
  • Kiváló szervező vagy– és magas fokú a kommunikációs készséged
  • Előnyt jelenthet, ha jártas vagy a projektek világában és érdekel a településfejlesztés
Munkavégzés helye:
Miskolc, Városház tér 8
Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. október 15-ig.