Miskolc Holding Zrt.

Ügyfélkapcsolati partner

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MIHŐ Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A Társaság lakossági díjfizetőinek személyes felkeresése, tájékoztatása
  • Küldemények kézbesítése
  • Lakossági felhasználási helyek ellenőrzése
  • Hátralékos díjfizetők tájékoztatása az adósságrendezési lehetőségekről
  • Díjfizetőkkel történő adategyeztetés elvégzése
  • Részletfizetés megkötése, befizetések kezelése
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Követeléskezelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság
  • Magabiztosság
  • Teljesítmény orientáltság
  • Stressz tűrés
  • Kiváló együttműködési készség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin utca 52.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2017. szeptember 30-ig.