Miskolc Holding Zrt.

Ügyfélszolgálati előadó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az MIHŐ Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • felhasználók/díjfizetők személyében bekövetkezett változások kezelése
  • díjfizetés átütemezése: részletfizetés, halasztás megkötése
  • számlareklamáció fogadása, kivizsgálása
  • felhasználók által történő befizetések kezelése
  • e-mailek, levelek határidőre történő megválaszolása
  • középfokú iskolai végzettség
  • ügyfélközpontúság,
  • kiváló problémamegoldó készség
  • együttműködési készség
  • pontos munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Szemere utca 5.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. szeptember 30 -ig.