Miskolc Holding Zrt.

Ügyfélszolgálati előadó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Felhasználók tájékoztatása a távhőszolgáltatás díjtételeiről, az elszámolási módokról és a számlázás rendjéről
  • Felhasználok tájékoztatása a követelések és befizetések egyenlegéről
  • Szakterülethez tartozó igazolások kiadása
  • Díjfizetés átütemezése: részletfizetés, halasztás
  • A felhasználok és a díjfizetők személyi adatainak nyilvántartása, valamint a felhasználó személyében bekövetkezett változások kezelése, ügyviteli rendszerben történő rögzítése
  • Szolgáltatás teljesítésével és minőségével kapcsolatos reklamációk kivizsgálásának kezdeményezése az illetékes szervezeti egységeknél és az eredmény birtokában a felhasználók tájékoztatása
  • Kimutatások és statisztikák készítése
  • Az ügyfelek által történő pénzbefizetések fogadása, kezelése és elszámolása
  • Ügyviteli feladatok ellátása
  • Az ügyfélszolgálathoz írásban beérkező dokumentumok kezelése, iktatása, nyilvántartása
  • Felhasználok tájékoztatása
  • Középfokú iskolai végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat ügyfélszolgálati munkakörben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Eredmény orientáltság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft.

3534. Miskolc, Gagarin u. 52.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk.

A 2020. március 11-én kihirdetett veszélyhelyzet miatt a Kormány rendkívüli intézkedéseket rendelt a világjárvánnyá nyilvánított koronavírus-járvány megelőzésére.

Ezeket figyelembe véve, valamint dolgozóink és a jelentkezők egészségét is védve, március 16-tól határozatlan ideig a személyes interjúztatás felfüggesztésre kerül.

Az intézkedésektől függetlenül a pályázati anyagokat továbbra is fogadjuk a megadott e-mail címen.