Miskolc Holding Zrt.

Ügyfélszolgálati főmunkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az Miskolc Városi Közlekedési Zrt- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Panaszos ügyfél kezelése, a panasz, észrevétel felvétele, rögzítése, ha lehet a panasz azonnali elintézése.
  • Válaszlevél előkészítése a kivizsgálás fázisától, a postai úton történő feladással lezáruló munkafolyamat valamennyi munkameneti állomás elvégzésével.
  • Információadás az utasok, érdeklődők részére a személyes ügyfélkapcsolatok, illetve a teljeskörű utas tájékoztatás megvalósulása céljából.
  • Talált tárgyak kezelési folyamatának teljeskörű ügyintézése az irányítási eljárás szabályozásának szem előtt tartásával.
  • A feladathoz kapcsolódóan gondoskodik a forgalomtól függő készletszint feltöltéséről, naprakészen könyveli a vételezéseket és eladásokat az utazóközönség zökkenőmentes ellátása érdekében.
  • Az utasok részére szakszerű tájékoztatást ad díjszabási ügyekben, biztosítja az utas részére a panaszkönyvi bejegyzés lehetőségét.
  • A pályázóval szemben támasztott elvárások:
  • Középfokú iskolai végzettség
  • MS Office, Excel program ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság
  • Stressz tűrés
  • Gyors döntési képesség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, Szondi György u. 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk, továbbá leadhatók a HR Szervezet ügyfélszolgálatán 2019. február 28- ig.