Miskolc Holding Zrt.

Ügyvezető

A Miskolc Holding Zrt. a Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzatának megbízásából munkatársat keres a MIDMAR  Miskolci Idegenforgalmi Marketing Nonprofit Közhasznú Kft. számára az alábbi munkakörbe:

Ügyvezető

A leendő munkatárs feladatai:
  • A Társaság ügyeinek intézése, képviselete;
  • a Tulajdonos által meghatározott célok megvalósítása, figyelembe véve a tulajdonosi és vezetői érdekeket, valamint a környezeti feltételeket;
  • a munkaszervezet fejlesztése, a belső munka- és hatáskörmegosztás szabályozása;
  • a beosztott vezetők közreműködésével a Társaság tevékenységének tervezése, szervezése és irányítása, a szervezeti egységek munkájának összehangolása;
  • a hatékony működés biztosítása;
  • az anyagi, emberi és pénzügyi források biztosításáról való gondoskodás a Társaság céljainak és programjainak megvalósítása érdekében;
  • a Társaság üzleti könyveinek szabályszerű vezetéséről való gondoskodás;
  • tulajdonosi (vezetői) testület összehívása és beszámolás a tevékenységéről, valamint a működéséről, a Társaság képviselete más szervezetek előtt;
  • a munkáltatói jogok gyakorlása, a dolgozók képzésének és teljesítményének ellenőrzése és felügyelete;
  • a helyi TDM szervezet irányítása;
  • a kiemelt desztinációk létrehozásához és fejlesztéséhez szükséges javaslatok kidolgozása, az ezekhez kapcsolódó folyamatok koordinálása a Magyar Turisztikai Ügynökség elvárásaival összhangban;
  • a szervezet desztinációs szintű marketing-, termékfejlesztési-, és projektmenedzsment tevékenységének ösztönzése és irányítása;
  • turisztikai tervezési-kutatási tevékenységek szakmai irányítása;
  • a turisztikai partnereknek nyújtott szolgáltatások megtervezésének, bevezetésének és kivitelezésének koordinálása;
  • folyamatos kapcsolattartás a magasabb szintű turizmusirányítással, a helyi, térségi, regionális és országos szakmai szervekkel és a turisztikai szolgáltatókkal;
  • a helyi és térségi turisztikai együttműködések generálása és koordinálása;
  • széleskörű partnerségre épülő marketing akciók szervezése: kampányok, reklám (on-line, nyomtatott és elektronikus sajtó) direkt marketing megszervezése.
  • Gazdasági társaság vezetésében szerzett legalább 3-5 éves szakmai gyakorlat, vezetői tapasztalat;
  • miskolci idegenforgalmi attrakciók ismerete, helyismeret;
  • turisztika, marketing és/vagy a versenyképesség növelése területen szerzett szakmai tapasztalat, vezetői tevékenység;
  • pályázati projektmenedzsmentben való jártasság;
  • felsőfokú szakirányú képesítés;
  • angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete.
Ajánlatunk:
  • stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • munkahely a belváros szívében, kellemes munkahelyi környezet
  • versenyképes béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Városház tér 8.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc,
Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019 december 10-ig.

Tagvállalat:
MIDMAR Nonprofit Kft.