Miskolc Holding Zrt.

Újságíró

Újságíró

A leendő munkatárs feladatai:
  • Témajavaslatok felvetése napi rendszerességgel
  • Cikkek megírása
  • Fotók illetve videó anyagok elkészítése
  • Heti beosztás szerint a hírportál napi webügyeletének ellátásam, cikkek megírása, lektorálást követően a felületre történő feltöltés
  • Hírportál fejlesztésében való közreműködés
  • legalább középfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • apafokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • proaktivitás
  • teljesítmény-és célorientáció

Előny:

  • értékesítési tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
Ajánlatunk:
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • laptopot, mobilinternetet, mobiltelefont
  • béren kívüli juttatás

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Kis Hunyad u. 9.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várunk 2019. május 15-ig.

Tagvállalat:
MIKOM Miskolci Kommunikációs Nonprofit Kft.