Miskolc Holding Zrt.

Útkarbantartó

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Útkarbantartási munkák helyszíni végzése a kiadott utasítások alapján, a felettese által megjelölt területen
  • A munkavégzéshez szükséges gépek üzemképes állapotának és a szükséges anyagok, munkaeszközök meglétének ellenőrzése
  • Az aszfalt újrahasznosító gép kezelése
  • Menetlevelek, gépüzemnaplók vezetése
  • A használatban lévő eszközök, gépek, gépjárművek meghibásodásának jelzése a közvetlen felettes felé
  • A munkavégzés során felmerülő problémákról a felettes tájékoztatása, kapcsolat tartás a szervezeti egységben dolgozókkal
  • Középfokú végzettség
  • Gépkezelői jogosítvány útfenntartó -és karbantartó gépek gépcsoportból
  • 1 év útkarbantartás területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyakorlati gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • B kategóriás vezetői engedély, minimum 2 év vezetési tapasztalat
Ajánlatunk:
  • Stabil, hosszú távon biztonságot nyújtó munkahely
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolc Város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2018. április 30 - ig.