Miskolc Holding Zrt.

Üzemgazdálkodási és szolgáltatási igazgatói asszisztens

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolc Városi Közlekedési Zrt- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A beérkező e-mail-ek, telefonok, levelek átnézése, az üzemgazdálkodási és szolgáltatási igazgató tájékoztatása azok tartalmáról
  • Az igazgatóság szakterületeinél keletkező levelek előkészítése aláírásra, továbbítása központi iktatóba, egyéb kapcsolódó anyagok rögzítése
  • Megbeszélések, értekezletek, egyeztetése és szervezése
  • Az igazgató által meghatározott feladatok, intézkedések kiírása, az abban foglalt határidők betartása
  • Az igazgatósághoz érkező vendégek fogadása, a vendégek ellátásához szükséges termékek készletfigyelése, nyilvántartása, rendelések lebonyolítása, az éves reprezentációs költség tervezése, időarányos felhasználásának ütemezése, nyilvántartása, költségek elszámolása
  • Az igazgató kiküldetése esetén az utazással kapcsolatos anyagi és tárgyi feltételek biztosítása, az ezzel kapcsolatos adminisztráció kezelése
  • Számlák ellenőrzése, leigazolásra való előkészítése
  • Az igazgató közvetlen irányítása alá tartozó munkavállalók munkaidő és szabadság nyilvántartásának vezetése, munkaszerződések, prémium kiírások és teljesítés jelentések nyilvántartásának naprakész kezelése, munkaidő nyilvántartás ellenőrzése, bérelszámoláshoz szükséges adminisztráció elvégzése
  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-3 év igazgató asszisztenciában szerzett tapasztalat
  • MS Office-Word, Excel, Outlook- erős felhasználói szintű használata
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rendszerező készség és önállóság
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3527 Miskolc, Szondi Gy. u. 1.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk.