Miskolc Holding Zrt.

Üzleti ingatlanhasznosítási munkatárs

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Értékesítési feladatok ellátása, megfelelő belvárosi üzletkínálat kialakításában való közreműködés
  • Potenciális bérlők megkeresése
  • Helyiségek pályáztatása, bemutatása, kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Ingatlan értékbecslések előkészítése
  • Ajánlatok készítése
  • Egyeztető tárgyalások megszervezése, szerződéskötések előkészítése, lebonyolítása
  • Tömeges számlázás előkészítése, egyedi számlák készítése
  • Közgyűlési és bizottsági előterjesztések előkészítése
  • Nyilvántartási feladatok elvégzése
  • Projektmunkában való részvétel
  • Marketing terület támogatása
  • Ingatlanhasznosítás területén szerzett tapasztalat
  • Ügyfélszolgálati területen, szerződéskötésben szerzett gyakorlat
  • Gazdasági és pénzügyi ismeretek előnyt jelentenek
  • Értékesítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Jó kommunikációs képesség és tárgyalási készség
  • Dinamikus, motivált személyiség
  • Gyors és hatékony munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Előny Ingatlanvagyon-értékelő és közvetítő tanfolyam (vagy ezzel egyenértékű OKJ: 53 341 01) előnyt jelent
  • Előny: Jogi szakirányú végzettség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Széchenyi u. 107.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1–3. címre várunk 2018. június 17.-ig.