Miskolc Holding Zrt.

Városfenntartási vezető

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Szervezeti egységéhez tartozó területek feladatainak meghatározása, priorizálása, koordinálása
  • Beérkezett bejelentések, panaszok kezelése
  • Az elvégzendő feladatokhoz tartozó műszaki tartalmak meghatározása, koordinálása, intézkedések megtétele
  • A szakterület városüzemeltetési költségvetési sorainak tervezése, ellenőrzése
  • A Társaság üzleti tervének, havi és éves beszámolóinak a szakterületre vonatkozó elkészítése
  • Költség kalkulációk műszaki tartalmának és mennyiség kimutatásának elkészítése
  • Nyilvántartások, jelentések, munkatervek készítése, naprakész vezetése
  • Az irányítása alá tartozó szervezeti egységben dolgozók munkájának irányítása és ellenőrzése munkatervük meghatározása, munkavégzésük vonatkozásában utasítások kiadása
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Minimum 3 év vezetői beosztásban szerzett tapasztalat
  • 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyakorlati gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • B kategóriás vezetői engedély, minimum 3 év vezetési tapasztalat
Ajánlatunk:
  • Stabil, hosszú távon biztonságot nyújtó munkahely
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Anyagi megbecsülés, béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolc város közigazgatási területe

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi 1-3. címre várunk 2018. augusztus 25-ig.