Miskolc Holding Zrt.

Vezérigazgatói szakmai koordinátor

Miskolc város egyik legnagyobb, legtőkeerősebb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője a Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A vezető tevékenységéhez kapcsolódóan határidők egyeztetése, ellenőrzése és nyilvántartása
  • Vezetői megbeszélések egyeztetése és ütemeztetése, a kapcsolatok koordinálása
  • A vezető közvetlen munkáját segítő írásbeli dokumentumok előkészítése és megszerkesztése
  • Írásbeli kapcsolattartást szolgáló levelek és egyéb belső szervezeti ügyiratok előállítása
  • Szervezet belső munkatársaival kapcsolattartás
  • Ügyviteli és kommunikációs eszközök kezelése, levelezési fiókok felügyelete
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • Ambiciózus személyiség
  • Tanulási, fejlődési igény
  • Kreatív gondolkodásmód
  • Kiemelten pontos, precíz munkavégzés
  • Munkáját a kezdeményező készség vezérli
  • Dinamikus, szorgalmas személyiség
Ajánlatunk:
  • Stabil munkahely, biztos vállalati háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi, presztízs értékű kapcsolatok
  • Munkahely a belváros szívében, kellemes munkahelyi környezet
  • Versenyképes béren kívüli juttatások

Felelősségteljes munkájával közvetlenül járulhat hozzá Miskolc város és a térség fejlődéséhez!

Munkavégzés helye:

3525 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. május 20-ig.