Miskolc Holding Zrt.

Villamos járműszerelő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolc Városi Közlekedési Zrt- hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Az alapvizsgájának megfelelő, önjáró vasúti járművek vezetése
  • A közúti vasúti jármű karbantartási tevékenysége során üzembe, illetve üzemen kívül helyezi azt
  • Műszaki rajzok, vázlatok és más specifikációk, valamint szóbeli utasítások alapján hatékony hibafeltárást végez
  • Lokalizálja az alkatrészek és részegységek meghibásodásait, üzemkészre szereli a járművet és a munkavégzés befejező műveleteként működési próbát végez
  • Villamos járművezetői engedélyét érvényben tartja, járműmozgatást kiemelt figyelemmel hajtja végre, felkészülve a jármű esetleges rendellenes működésére
  • Alkalom szerint 5 tonna alatti robbanómotoros targoncát kezel vagy terhet kötöz
  • Orsós emelőt kezel a munkafolyamatok zökkenőmentes biztosítása céljából.
  • érettségi bizonyítvány
  • szakközépiskolai végzettség ?
  • 1 év járműszerelői tapasztalat
  • gépkezelői tanfolyam
  • érvényes közúti vasútijármű vezetői engedély
  • típusvizsga minden minősítendő járműre ?
  • típus ismeretek gyors elsajátítása
  • önálló felelősségteljes munkavégzés
  • precíz hibafeltáró, hibaelemző készség
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

MVK Zrt.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018.05.31-ig.