Miskolc Holding Zrt.

Villanyszerelő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • Az energiaellátás biztosítása mellett a kisfeszültségű villamos berendezések, gépek, a hozzá tartozó vezérlések és szabályozások telepítése, üzembe helyezése, javítása
  • Védelmi rendszerek, eszközök szerelése, mérése, ellenőrzése, karbantartása (érintésvédelem, túláramvédelem, villámvédelem, vagyonvédelem)
  • Munkáját műszaki dokumentáció alapján a kötelező előírások és szabványok figyelembevételével végzi
  • Mérési, ellenőrzési, beállítási feladatok elvégzése a feladathoz szükséges eszközök megfelelő alkalmazásával
  • A város szökő- és ivókútjainak, illemhelyeiben található elektromos berendezések szerelése meghibásodás esetén
  • Karácsonyi díszkivilágítás alkalmával a város területén füzérek szerelése a vonatkozó előírások figyelembevételével
  • Munkájához szükséges anyagok felmérése, beépítése
  • Munka-és tűzvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • Szakirányú középfokú iskolai végzettség
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Kapcsolódó jogszabályi ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Problémafelismerő és megoldó képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Teljesítmény-orientáltság
  • Gyakorlati gondolkodás

Előnyt jelent:

  • Szakirányú műszaki ellenőri jogosultság
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.

3531 Miskolc, Győri kapu 48-50. és a munkavégzéssel kapcsolatos egyéb helyszínek

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. június 30-ig.