Miskolc Holding Zrt.

Vízműgépész

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Vízműgépész

A leendő munkatárs feladatai:
  • Miskolc város termelő telepeinek, átemelő-, nyomásfokozó gépházainak szivattyúinak üzemeltetése.
  • Diszpécserszolgálat utasításainak figyelembevételével a szükséges és megfelelő vízmennyiség ivóvízhálózatába történő juttatása, gazdaságos átemelése, létesítmények ellenőrzése, beavatkozás az üzemeltetésbe.
  • A távfelügyeleti és folyamatos vízminőség ellenőrző üzemeltetése, az eredményektől függően beavatkozás az ivóvíztermelés és elosztás üzemébe.
  • Az ivóvíz fertőtlenítését ellátó (klór, hypo, UV) készülékek működésének ellenőrzése.
  • Vízbázis, vízminőség, környezetvédelem és a közegészségügyi előírások figyelembe vételével a vízműterület takarítása, gondozása, a termelő és a védterületek, tervezett és rendkívüli karbantartási munkák elvégzése.
  • Vízmintavételi helyekről utasításnak megfelelő gyakorisággal vízmintavétel, a vízminták szállítása, víz klórtartalmának és zavarosságának ellenőrzése kézi műszerrel.
  • tervezett és rendkívüli karbantartási munkák elvégzése.
  • Transzformátorok, frekvenciaváltók, lágyindítók, villamos, gépészeti, vízhálózati és egyéb berendezések üzemeltetése, rendszeres ellenőrzése, szükség szerinti karbantartása.
  • Előforduló üzemzavarok, haváriák azonnali elhárítása.
  • Külső gépházak, védterületek rendszeres ellenőrzése, karbantartása, adatgyűjtés.
  • Szakirányú középfokú végzettség (vízgazdálkodási, vagy villamosipari, vagy gépipari végzettség)
  • Vízellátási és víztermelési szakterületen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás vezetői engedély
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2019. július 31-ig.

Tagvállalat:
MIVÍZ Miskolci Vízmû Kft.