Miskolc Holding Zrt.

Vízműgépész

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Vízműgépész

A leendő munkatárs feladatai:
  • Diszpécserszolgálat utasításainak figyelembevételével a szükséges vízmennyiség ivóvízhálózatába történő juttatása, létesítmények ellenőrzése.
  • Üzemeltetési események, adatok üzemnaplóban történő rögzítése.
  • Napi termelési jelentés leadása a diszpécserszolgálatnak és az ivóvíz gazdálkodás vezetésének.
  • Villamos, gépészeti és egyéb berendezések üzemeltetése, rendszeres ellenőrzése, karbantartása, szükség szerinti javítása.
  • A távfelügyeleti és folyamatos vízminőség ellenőrző rendszer üzemeltetése.
  • Az ivóvíz fertőtlenítését ellátó készülékek működésének ellenőrzése.
  • Vízbázisvédelmi bejárások és azok dokumentálása.
  • Előforduló üzemzavarok, haváriák azonnali elhárításában való aktív közreműködés.
  • Vízminták levétele és a mintavételezés biztosítása a laboratórium szervezet számára.
  • Termelő és védterületek karbantartási munkáinak elvégzése.
  • Szakirányú középfokú végzettség (vízgazdálkodási, villamosipari, gépipari vagy villanyszerelői végzettség)
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Előny jelent:

  • ADR 1.3. tanfolyam
  • Klórgáz-vegyszeradagoló berendezés kezelői tanfolyam
  • Kisgépkezelői és/vagy emelőgépkezelői engedély
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér
  • Béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2020. február 29-ig.

Tagvállalat:
MIVÍZ Miskolci Vízmû Kft.