Miskolc Holding Zrt.

Web-szerkesztő

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:
  • A minap.hu hírportál tartalmának alakítása felelős szerkesztő ellenőrzése mellett
  • Az újságírók és fotóriporterek által adott útmutatás alapján cikkek, fotók, videók szerkesztése, feltöltése a minap.hu hírportálra
  • Operatív közreműködés az online fejlesztésben
  • Közreműködés a tartalmi és arculati fejlesztések kialakításában
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély előnyt jelent
  • MS Office, HTML, Webszerkesztő, Google Adwords, Google Analytics és Wordpress ismeret
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Komplex gondolkodás
  • Proaktív, eredményorientált személyiség
Ajánlatunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Kis Hunyad u. 9.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várunk 2018. augusztus 31-ig.