Miskolc Holding Zrt.

Zoopedagógus

A Miskolc Holding Zrt.  munkatársat keres az alábbi tagvállalatához az alábbi munkakörbe:

„Az állatkertek oktatási filozófiájának a környezeti és a fenntarthatóságra nevelés alapelveit kell egyesítenie, amely természetvédelmi nevelésként jelenhet meg." (WAZA: Együtt a vadvilág jövőjéért)

A leendő munkatárs feladatai:
  • kidolgozza a különböző korcsoportoknak a zoopedagógiai foglalkozását és vezeti a gyakorlatban
  • igény szerinti szakvezetéseket tart
  • kidolgozza a zoo-napközik tematikáját és vezeti a napközik szakmai részét
  • meghatározza és kidolgozza az állatkert zoopedagógiai programtervét az évre és koordinálja a feladatokat
  • részt vesz az állatkert PR munkájában
  • kapcsolatot tart fent oktatási és társintézményekkel, az állatkertészeti szakma célkitűzéseit magas színvonalon képviseli,
  • kidolgozza az ismeretterjesztő anyagokat, oktatási segédleteket
  • az Állatkert rendezvény naptárát elkészíti, aktívan részt vesz a rendezvények megvalósításában
  • kapcsolatot tart a médiával
  • biológiai és/vagy természet- és környezetvédelmi felsőfokú végzettség
  • pedagógiai végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • oktatásban szerzett jártasság
  • angol nyelvtudás
  • B kat. jogosítvány
Ajánlatunk:
  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi munkakörnyezet
  • Béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye:

Miskolci Állatkert és Kultúrpark, Miskolc, Csanyik-völgy

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Hunyadi u. 5. címre várunk 2018.08.31- ig.