Miskolc

Today, december 2, 2021
00:00-06:00

Cloudy

Cloudy
6 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Csőhálózat ellenőr

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Mihő Miskolci Hőszolgáltató Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Csőhálózat ellenőr pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú szakirányú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • Épületgépészeti területen szerzett tapasztalatod van
  • B kategóriás vezetői engedélyed van
  • Microsoft Office programokat felhasználói szinten kezeled

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A kijelölt munkaterület bejárása és ellenőrzése a meghatározott időközökben; amennyiben beavatkozás szükséges a távvezetékeken, a közvetlen vezetővel történő egyeztetés alapján annak elvégzése
  • Az üzem területén található valamennyi távvezetéki akna, vízház és kezelési pont ellenőrzése, víztelenítése, folyamatos üzemeltetése, a működés biztosítása
  • A távvezetéki berendezések, szerelvények műszaki állapotának ellenőrzése, hiányosság észlelése esetén, amennyiben javítani tudja, megszünteti azt
  • El nem hárítható hiányosságok észlelése esetén a hiányosság naplózása, üzemszerű működést akadályozó esetben közvetlen felettesesnek jelenteni a problémát
  • Meghibásodás esetén beavatkozás, a meghibásodott rész kiszakaszolása, víztelenítése, és javítása az érintett aknába
  • Részvétel az üzemzavarok elhárításában
  • A csőhálózat ellenőrző csoport részére biztosított gépkocsi vezetése

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

3534 Miskolc, Gagarin utca 52., valamint a feladatok elvégzésével kapcsolatos helyszínek

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről