Miskolc

Today, október 25, 2020
12:00-18:00

Rain

Rain
12 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Hőközpont gépész

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Mihő Miskolci Hőszolgáltató Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Hőközpont gépész pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (vasipari, gépipari végzettség)
  • Microsoft Office programokat felhasználói szinten kezeled
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Energetikai területhez kapcsolódó szakmai tapasztalatod van

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Hőenergia fogadásával és elosztásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Hőközponti berendezések kezelése, és az ezzel kapcsolatos adatok bejegyzése a hőközpont naplóba
  • A hőközpontokban üzemelő hőcserélők rendszeres ellenőrzése, rendellenesség vagy üzemzavar esetén azonnali jelentési kötelezettség a vezető felé
  • Aktív részvétel az üzemzavarok elhárításában
  • Panaszbejelentések naplóba rögzítése, illetve a panaszok kivizsgálása
  • A folyamatos üzemvitelhez szükséges ellenőrzések és beavatkozások elvégzése

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin utca 52.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről