Együttműködünk

Hőközpont gépész

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Mihő Miskolci Hőszolgáltató Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Hőközpont gépész pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (gépész végzettség)
  • Microsoft Office programokat felhasználói szinten kezeled
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Épületgépészeti területen szerzett szakmai tapasztalatod van

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A hőhordozó közeg kiadására, elosztására, fogadására, átalakítására, mennyiségének szabályozására, illetve a távhő átadására szolgáló technológiai berendezések költség hatékony üzemeltetése
  • A szolgáltatói és felhasználói hőközpontok szolgáltatói technológia berendezéseinek kezelése, üzemeltetést érintő kisebb javítások elvégzése
  • Ellenőrzi a hőközpontban üzemelő hőcserélőket, keringető szivattyúkat, szabályzást végrehajtó motoros szelepek, szűrők, elzárók, nyomástartó rendszer, fűtés és használati melegvíz, biztonsági berendezések üzemszerű állapotát
  • Az ellenőrzés során észlelet rendellenességek elhárítása, üzemszerű állapotot érintő hibák, üzemzavarok jelentése a közvetlen vezető felé
  • Külső partnereknek munkaterület biztosítása
  • A felhasználói bejelentések rögzítése, kivizsgálása

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Béren kívüli juttatás (Br. 400.000 Ft/év)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség vállalati üdülőkben

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3534 Miskolc, Gagarin utca 52.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.