Miskolc

Today, december 2, 2021
00:00-06:00

Cloudy

Cloudy
6 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Távfűtési operátor

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft.–nél!
Most itt az alkalom, Távfűtési operátor pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú (kazánkezelő) végzettséggel rendelkezel,
  • jellemző Rád az önálló munkavégzés és a pontosság,
  • B kategóriás vezetői engedélyed van
  • Felhasználói szinten kezeled a Ms Office programokat

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Fűtési idényben fűtési teendők folyamatos ellátása
  • Együttműködés a műszakban lévő hőközpont gépészekkel
  • Kazánházak üzembiztos, gazdaságos üzemeltetése és folyamatos felügyelete, valamint a távfelügyelt hőközpontok felügyelete és kezelése
  • Az üzem területéhez tartozó szolgáltatással összefüggő felhasználói bejelentések rögzítése; a felvett bejelentésekről munkalap készítése
  • Karbantartási feladatok elvégzése
  • A felügyeleti rendszerben, kazánházakban, hőközpontokban előforduló rendellenességek, üzemzavarok elhárítása

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Épületgépészeti területen szerzett tapasztalat

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

Miskolc város közigazgatási területe

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről