Együttműködünk

Nyomdai előkészítő

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a MiProdukt Kft.–nél!
Most itt az alkalom, Nyomdai előkészítő pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van hasonló munkakörben tapasztalatod

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Digitális és vegyi próbanyomás elvégzése.
  • Nyomdai kiadványok grafikai tervezése, szerkesztése és előkészítése, nyomtatása.
  • A megrendelőtől kapott nyomdai állomány szakszerű ellenőrzése.
  • A CTP lemezkészítő berendezés üzemeltetése, gép szakszerű karbantartása.
  • Postai csekkek generálása adott pdf. állományból és nyomtatása.

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • 1 év informatikai tapasztalat

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3526 Miskolc, Blaskovics u. 22.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről