Együttműködünk

Vagyonőr

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Szezonális álláslehetőség a MiREND-Sec Miskolc Rendjéért Vagyonvédelmi Kft. –nél!
Most itt az alkalom, Vagyonőr pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Van személy- és vagyonőri tapasztalatod és igazolványod
  • Határozott fellépés, kiváló problémamegoldó képesség jellemez

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Létesítmények őrzése, védelme, a belső rend biztonsági szempontból történő ellenőrzése
  • Jármű és más ingóság őrzése és védelme
  • Lopás, erőszakos behatolás, illetve egyéb törvénysértő magatartás megakadályozása
  • Belépések – kilépések ellenőrzése

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • B kategóriás jogosítványod van
  • Felhasználói szinten ismered az irodai informatikai alkalmazásokat

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

MIHŐ Miskolci Hőszolgáltató Kft.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.