Miskolc

Today, május 19, 2021
00:00-06:00

Felhőtlen

Felhőtlen
11 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

HR Ügyintéző

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolc Holding Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, HR ügyintéző pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Középfokú szakirányú végzettséged van
  • Minimum 2 év HR területen szerzett tapasztalatod van
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretekkel (MS Office) rendelkezel
  • Precizitás jellemez
  • Kiváló kommunikációs készséged van szóban és írásban

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Munkaügyi adminisztráció (a munkavállalói be-és kiléptetések ügyintézése)
  • Munkáltatói igazolások (munkaviszony, kereset igazolások) elkészítése
  • A munkavállalói személyi anyagok nyilvántartása, dokumentumok szkennelése, lefűzése
  • Dolgozói kafetéria nyilatkozatozás és dokumentálásában történő támogatás
  • TB nyilvántartások összegyűjtése, továbbítása és adatszolgáltatás
  • Közfoglalkoztatással és egyszerűsített foglalkoztatással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Igénynek megfelelően listák, kimutatások, statisztikai jelentések készítése
  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok előkészítése
  • A tagvállalatoknál ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  • A munkaügyi és a személyügyi folyamatokban való aktív részvétel
  • Egyéb HR adminisztratív feladatok ellátása

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • NEXON humánügyviteli rendszer ismerete

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.