Miskolc

Today, december 2, 2021
00:00-06:00

Cloudy

Cloudy
6 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Marketing munkatárs

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolc Holding Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, Marketing munkatárs pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Felsőfokú közgazdasági és/vagy marketing végzettséggel rendelkezel
  • 1-3 év tapasztalatod van marketing területen
  • Átfogóan ismered a marketing eszközöket (kampányeszközök és felületek)
  • A Microsoft Office programokat magas szinten ismered és a használatuk sem okoz problémát
  • Canva online szerkesztő programot felhasználói szinten ismered
  • Jó kapcsolatteremtő képességgel, megoldásközpontú gondolkodásmóddal bírsz
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre és precizitás jellemez
  • Kiváló munkaszervező képességed van, jó vagy a multitasking-ben

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Az éves marketing büdzsé tervezésében való részvétel és megvalósításban való közreműködés
  • Online és offline marketing kampányok tervezésében és kivitelezésében való részvétel
  • Social Media felületek kezelése
  • Tartalomírás, kreatív anyagok briefelése
  • Rendezvények szervezésében való részvétel
  • Weboldalak tartalmi karbantartása, hírlevelek kiküldése
  • Együttműködés ügynökségekkel, grafikusokkal, tagvállalatok marketing munkatársaival
  • Segítségnyújtás háttéranyagok elkészítésében
  • Egyéb, pozícióhoz szorosan kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről