Miskolc

Today, április 23, 2021
00:00-06:00

Partly cloudy

8 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Projektmenedzser

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolc Holding Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, Projektmenedzser pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Felsőfokú szakirányú ( műszaki, közgazdász, területfejlesztési) végzettséggel rendelkezel
  • 3 éves EU támogatáspolitikai projektmenedzsment tapasztalatod van (pályázatkészítés, vagy KSZ tpasztalat, elsősorban TOP, GINOP források felhasználása)
  • B kategórás jogosítvánnyal rendelkezel
  • M. Office programokat és a pályázatkitöltő rendszert felhasználói szinten kezeled
  • Logikus, komplex gondolkodásmód jellemez
  • Kiváló a problémamegoldó képességed
  • Önálló és proaktív vagy, ugyanakkor csoportban is hatékonyan dolgozol

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Projekt feladatok komplex menedzsmentje
  • Pályázatok előkészítése, pályázati dokumentációk összeállítása
  • Projektek megvalósításának pályázati menedzsment támogatása
  • Műszaki-pénzügyi ütemtervek (GANTT) készítése és frissítése
  • Külső szakértőkkel történő szakmai kapcsolattartás a projektek előrehaladása érdekében
  • Kapcsolattartás és folyamatos tájékoztatás a projektgazdák felé
  • Egyéb adminisztratív teendők, pl. kifizetési kérelmek összeállítása, szakmai előrehaladási jelentések készítése, szerződéskötések előkészítése
  • Státusz lapok vezetése

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről