Miskolc

Today, augusztus 6, 2021
00:00-06:00

Partly cloudy

17 °C

Weather forecast from yr.no, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK

Együttműködünk

Segédmunkás

Szeretnél Miskolcon dolgozni a miskolciakért?

Fontosnak tartod, hogy stabil hátterű vállalatnál dolgozz?

Álláslehetőség a Miskolc Holding Zrt. –nél!
Most itt az alkalom, Segédmunkás pozícióban lehetsz a Miskolc Csoport tagja!

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Alapfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Terhelhetőség és megbízhatóság jellemez
  • A munkakörben elvárt anyagismerettel rendelkezel

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A munkagéppel nem végezhető víz -és szennyvíz vezetékek feltárása során fizikai munka végzése
  • Ingatlanok kiürítésében való közreműködés
  • Ingatlanok felújítása alkalmával bontási feladatok ellátása, a keletkezett bontott, valamint új anyagok hordása
  • Kőműves munkálatok során beton és habarcs helyszíni keverése
  • Helyszínre szállított anyagok gondos kezelése, az anyag- és szerszámigény megfelelő időben történő jelzése
  • A munkavégzés területén észlelt hiányosságok, veszélyforrások jelentése

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat

Dolgozz Miskolcon, dolgozz Miskolcért!

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával, a pályázni kívánt munkakör és bérigény megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várjuk.

Adatvédelmi tájékozató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről